آموزش “راز” از طریق علم از گرفتن غنی سمینار

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام از قانون جاذبه است. شاید شما شنیده ام از “راز”. میزان تبلیغات “راز” اخذ شده فوق العاده بوده است به آن شده است که در جریان اصلی تلویزیون های مختلف و اشکال دیگر رسانه ها. اما از آن جایی که از سرچشمه?

در سال 1910 والاس D. Wattles نوشت کلاسیک بی انتها “علم از گرفتن غنی”. آن را پررنگ عنوان برای یک کتاب و Wattles پیشنهاد کرد که غنی است که قابل پیش بینی نتیجه اگر کسی می تواند استاد اصول مطرح شده در این کتاب است.

در اینجا چیزی است که والاس D. Wattles مورد گفت: “علم از گرفتن غنی”. “مالکیت پول و اموال می آید به عنوان یک نتیجه از انجام کارهایی که در یک راه خاص. کسانی که همه چیز در این راه خاص چه در هدف و یا به طور تصادفی دریافت کنید. کسانی که انجام همه چیز را در این راه خاص مهم نیست که چقدر سخت کار می کنند و یا چگونه قادر هستند فقیر باقی می ماند. این یک قانون طبیعی است که مثل همیشه باعث تولید مثل اثر است. هر مرد یا زنی که می آموزد به انجام کارهایی در این راه خاص را infallibly پولدار.”

این کتاب به صورت گسترده اشاره شده توسط برخی از محبوب معلمان در صنعت توسعه شخصی. این باید به عنوان جای تعجب نیست که این همان کتاب است که الهام گرفته از Rhonda Byrne به تولید پدیده جهانی “راز”.

این چیزی است که Rhonda Byrne گفت: در مقدماتی توجه به کتاب “من صادقانه می گویند که پس از آن شب برای اولین بار هنگامی که یک پاره چاپ مقاله در بر داشت راه خود را به من (با تشکر از یکی از دختران من) من در زندگی هرگز همان. هنگامی که شما آن را بخوانید برای خودتان شما را درک خواهد کرد که چرا”.

روندا در ادامه به تولید فیلم “راز” و بهترین فروش کتاب با همین عنوان است که به فروش می رسد میلیون ها نسخه در سراسر جهان.

چه والاس D. Wattles شرح داده شده در کتاب خود از نظر انجام همه چیز را در یک راه خاص ممکن است بیشتر به چالش کشیدن در دنیای امروز از این کتاب نوشته شده بود تقریبا 100 سال پیش. چند چیز منسوخ شده است و باید به خط آورده با قرن 21 است.

با همکاری Bob Proctor, Rhonda Byrne, جک کنفیلد و مایکل Beckwith, یک نوع جدید از سمینار آموزشی ایجاد شده است که به توضیح اصول والاس D. Wattles “علم از گرفتن غنی”. آن را به نام “راز علم از گرفتن غنی سمینار” و این برنامه جامع ترین سیستم آموزش برای تسلط بر والاس Wattles ایجاد ثروت فلسفه و اصول پس از ایجاد آن است. آن شامل نوشته های صوتی و زنده سمینار فرمت برای یادگیری استفاده و تسلط بر “علم از گرفتن غنی”.

جذاب ترین ویژگی های این برنامه به این واقعیت است که آن را ساخته شده در یک وسیله نقلیه برای ایجاد مالی قابل توجهی ثروت از طریق آن برنامه های وابسته. این جایی است که قانون جاذبه را می توان مورد استفاده برای ایجاد مالی فراوانی است. این است که واقعا منحصر به فرد آموزش و پرورش ثروت و ثروت ساختمان برنامه طراحی شده برای توانمند سازی هر فردی با بدست آوردن منابع غنی است. این برنامه ای است که زمان آن رسیده است. این برنامه ممکن نخواهد بود بدون متن اصلی از والاس D. Wattles مهارت Bob Proctor, جک کنفیلد و مایکل Beckwith, فوق العاده موفقیت “راز” و اینترنت به عنوان یک یادگیری و توزیع ابزار.

[ad_2]