آموزش تعمیر اجاق گاز صفحه ای + آموزش تعمیرات و تعویض قطعات

تا غذا فرصت مناسبی داشته باشند برای پختن و احتیاجی نباشد که با سرعت زیاد تمام شغل ها را تا آخر بالا ببرید. این مسیر و عبور کردن این لوله ها از این مسیر بسیار پیچیده می باشد.هرگونه اتصال قطع شدن و یا مشکلات دیگر می تواند دچار ایراد و اختلال در کار گاز رومیزی بشود.

در اجاق گاز های فردار محفظه فر توسط یک یا دو مشعل (یکی پایین و دیگری بالا) حرارت داده می شود این مشعل توسط دو ترموستات و یک پیلوت با شعله خیلی کوچک کنترل می شود هنگامی که فر یا تنور خاموش است، شعله کوچک پیلوت روشن است و چنانچه دکمه کنترل را چرخانیده و روشن کنیم این دکمه شیری را باز می کند وجریان گاز را به پیلوت افزایش می دهد.با زیاد شدن شعله پیلوت،بخار داخل لوله مربوطه به ترموستات منبسط می شود در اثر منبسط شدن بخار داخل لوله ترموستات،شیر مشعل باز می شود واجازه می دهد که گاز به مشعل فر برسد، با خروج گاز از مشعل فر، شعله پیلوت آن را روشن می کند.هنگامی که درجه حرارت فر به حد تنظیم شده رسید، ترموستات اصلی فر به کار می افتد یعنی بخار داخل لوله مربوطه به ترموستات اصلی (در اثر بالا رفتن حرارت داخل فر ) منبسط می شود و شیری را بکار می اندازد و جریان گاز را به مشعل فر کم می علت خرابی ترموکوپل اجاق گاز کند .

اگر شعله اجاق گاز خیلی بلندتر از حد معمول باشد، می توان دلیل اصلی این مشکل را زیاد بودن نسبت هوا و گاز بیان کرد. یکی از مواردی که هنگام تعمیر اجاق گاز رومیزی باید توجه کرد، بلند کردن آن به شکلی است که صفحه اجاق دچار ترک خوردگی یا لپ پر شدن نشود.

علت: ژِیگلور یا تنظیم هوا یا سوراخهای شعله پخش کن عیب دارد (هر چیزی که سوخت از آن رد شود، ژیگلور نام دارد). ۱. کثیف بودن مشعل های گاز شما و مسدود شدن سوراخ ها به علت ریختن مواد غذایی روی آن. اما این شباهت به این گونه نیست که تمام قطعه های داخلی آن نیز به یکدیگر شباهت داشته باشند. از دلایلی که باعث میشود تا این مشکل پیش بیاید مخلوط شدن هوا و گاز با یکدیگر میباشد. همه اجاق گاز ها اساساً کارشان شبیه به یکدیگر می باشد.گازهایی که شهری میباشد با شلنگ های مخصوص به خود وارد به اجاق گاز می شوندو از لوله هایی که رابط هستند و لوله هایی که چند راه هستند و …

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تعویض ترموکوپل اجاق گاز صفحه شیشه ای دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.