آموزش بازی براول استارز

آموزش بازی براول استارز به شکل گروهی

براول استارز یکی از از پر طرفدارترین بازی های کمپانی سوپر سل می باشد. در همین بازی شما اصلی دلیر ها و مپ هایی روبه رو خواهید شد که هر کدام خصوصیت یگانه مربوط به خود را دارند. تنوع در مپ ها و شخصیت ها سبب جذابیت برول استارز شده زیرا هر کدام از بازیکن ها ویژگی های خاصی دارند و مخصوص به فرد هستند. شما میتونید حساس باز کردن جعبه یا پرداخت جم اونارو بخرید. همین که چه زمانی قهرمانان بازی به جهت شما فعال خواهند شد بعضا بستگی به تعداد لیوان های شما دارد و برخی بر پایه لول به این معنی که هرچه شما لول بالاتری داشته باشید شانس بیشتری برای پیدا شدن قهرمان در جعبه ها دارید.

آموزش بازی براول استارز:

پس از وارد شدن به بازی در قسمت بالای صفحه تعداد الماس ها و سکه ها و تیکت ها و استار پوینت ها را میتوانید تماشا کنید.

باکس آبی رنگ موجود در سمت چپ تصویر تحت : با هر توشه بازی شما یک‌سری توکن اخذ خواهید کرد. اگر تعداد توکن های شما به صد عدد رسد میتوانید همین جعبه را باز نمایید و از جوایز آن استعمال کنید.

باکس بنفش رنگ موجود در سمت چپ تصویر زیر :با اولین موفقیت شما در زمین های جدید که معمولن هرروز یکبار تغییر‌و تحول خواهند کرد شما یک استار توکن اخذ میکنید چنانچه استار توکن هاتون به 10 تا برسه به شما یک (big box) بیگ باکس خواهد بخشید این جعبه ها به شما جاییزه می‌دهند و حتی ممکن میباشد پهلوان جدیدی دریافت کنید.

مپ های بازی :

1-یکی از همین زمین ها GEM GRAB میباشد که در همین زمین مجموعه ها به صورت سه به سه علیه یک دیگر قرار خواهند گرفت یعنی شما دو یار دیگر خواهید داشت، از وسط زمین الماس هایی خارج خواهد شد شما بایستی به یار هم تیمی های خود رقیب را از بین ببرید و الماس ها را بردارید درصورتی که جمع الماس های برداشته شده توسط شما و یارانتان به 10 برسد و بتوانید به مدت 15 ثانیه الماس ها نگهداری نمایید پیروز بازی خواهید شد.

2-در مپ SHOWDOWN شما 10 نفر هستید شما بایستی سعی کنید هر 9 شرکت کننده رو برکنار کنید تا نفر نخستین شوید.

3- مپ BRAWL BALL مضاعف شبه به بازی فوتبال می باشد در همین بازی نیز گروه ها به رخ سه به سه رو به روی یکدیگر قرار میگرند. شما باید کارایی کنید توپ را برداشته و به حریف گل بزنید در همین بین بقیه هم تیمی ها بایستی از شما حفظ کنند تا به دروازه حریف برسید.

4-مپ BOSS FIGHT , در همین مپ شما 3 نفر میباشید و بایستی ربات های عصبانی را از بین ببرید.

5-مپ HEIST, در این مپ گروه ها به صورت سه به سه رو به بر روی یکدیگر قرار خواهند گرفت در انتهای دو طرف زمین باکس بزرگی قرار دارد که پر از الماس میباشد و هر تیمی بتوانید همین باکس را از بین چیره شود موفق بازی خواهد شد.

 

(shop) فروشگاه:

برای گرفتن شخضیت ها یا این که پوسته های تازه بایستی وارد قسمت فروشگاه(shop) شوید. در همین نصیب دارای پرداخت الماس یا star points میتونید شخصیت و پوسته های جدیدی که بهتون توصیه میکنه رو بخرید.

آموزش انجام بازی براول استارز به صورت گروهی:

 برای انجام بازی دارای دوستان و یا سایر افراد میتوانید مثل تصویر بالا بر روی تصویر زره میان کلیک نمایید تا بتوانید همین بازی جالب را به رخ گروهی کلیدی دوستان عزیز خود انجام دهید و لذت ببرید. برای قیمت جم براول استارز هم می توانید به سایت دیاموند لند مراجعه کنید.

خب درحال حاضر وقت آن رسید تا یک مجموعه ایجاد نمایید و ملازم دوستان عزیز خود این بازی جالب را انجام بدهید براول استارز امکانات خوبی را فراهم کرده تا بتوانید خیلی سهل وآسان اهمیت دوستان خوب خود بازی کنید. مثل تصویر بالا بر روی شکلک خندان سبز رنگ کلیک کنید.

بر روی create team code کلیک کنید تا مجموعه شما ساخته شود شما میتوانید به شکل دستی دوستانتان را بیشتر نمایید و یا آنها را به تیم بیشتر کنید.

در قسمت چت میتوانید باهم گفتگوی دوستانه داشته باشید. یه سری عبارات آماده نیز تو همین قسمت وجود داراست که رای زنی را به جهت شما آسان خیس خواهد کرد و میتوانید از همین لغات پیشفرض به کار گیری کنید .برای خارج شدن از گروه گزینه leave رو فشار بدید.

در این تدریس از براول استارز شما به طور کلی اهمیت خصوصیت های بازی براول استارز آشنا خواهید شد و میتوانید به صورت گروهی(تیمی) کلیدی دوستان خویش بازی کنید.

جم براول استارز رایگان

هک جم براول استارز

خرید جم براول استارز از بازار

خرید جم براول استارز موجو شاپ

خرید جم براول استارز رایگان

موجو جم براول استارز

کد جم براول استارز

خرید جم براول استارز ارزان

خرید جم براول استارز کشور ایران موجو

اموزش هک جم براول استارز

اموزش گرفتن جم براول استارز

اموزش خرید جم براول استارز

افزایش جم در براول استارز

اموزش جم بدون پول براول استارز

جم به جهت براول استارز

باگ جم براول استارز

جم بدون پول برای براول استارز

برنامه هک جم براول استارز

جم بی نهایت براول استارز

برنامه جم گیر براول استارز

چگونه در براول استارز جم بخریم

خرید جم براول استارز موجو جم

حجم بازی براول استارز

براول استارز کم حجم

خرید جم براول استارز

خرید جم براول استارز فارسروید

خرید جم براول استارز دیکاردو

سایت خرید کردن جم براول استارز

جم مجانی در براول استارز

خرید جم در براول استارز

گرفتن جم در براول استارز

دریافت جم بدون‌پول براول استارز

خریدن جم در براول استارز

جم بدون‌پول در بازی براول استارز

کد جم مجانی براول استارز

ربات جم رایگان براول استارز

سایت جم بدون پول براول استارز

۱۰۰۰ جم رایگان براول استارز

سایت هک جم براول استارز

موجو جم شاپ براول استارز

فروش جم براول استارز

قیمت جم براول استارز

کد جم گیر براول استارز

جم گیر براول استارز

گرفتن جم رایگان براول استارز

خرید اکانت براول استارز موجو جم

قیمت جم های براول استارز