آلفا نقطه – حقیقت در مورد قانون جاذبه و جلوه

[ad_1]

در سال 2016 معروف اگر نه بدنام کتاب کوچک به نام راز روندا بایرن, جشن, it's 10th anniversary با, البته, 10th anniversary special edition. آن's بیشتر چیزهای مشابه به عنوان نسخه 2006 اما با یک بیت از به روز رسانی و جدید گواهی نامه و یا دو. این کتاب به شرح زیر در یکی دیگر به او وارد شده به نام چگونه راز زندگی من را تغییر داد. سرگرم کننده می خواند همه آنها.

اما …

آیا این همه یک دسته از خواستگاری-خواستگاری بی معنی و یا چیزی وجود دارد که به این چیزی که به نام قانون جاذبه? من فقط می تواند به رخ کشیدن با تجربه شخصی و من می توانم با اطمینان بگویم. بله.

بله ؟ که توضیحات ؟

هر دو.

برای اولین بار وجود دارد این است که بسیاری از بی معنی در کتاب راز. و بسیاری از دیگران I've خواندن را از طریق این دهه از جمله کلاسیک به عنوان فکر می کنم و رشد ریچ توسط ناپلئون هیل علم از گرفتن غنی توسط والاس Wattles بسیاری از کتاب ها توسط Wayne Dyer, Tony Robbins, Jim Rohn Marianne Williamson, و یک میزبان (دفعات بازدید: کشت) از دیگران است.

وجود دارد's همچنین بسیاری از اطلاعات قدرتمند در تمام کسانی که ditties.

به اصطلاح قانون جاذبه است که به ذهن من بیشتر در مورد بودن در جای مناسب در زمان مناسب است. کلیشه? اما صبر کنید.

کسی یک بار گفت که شانس بود و تقاطع فرصت و کار سخت است. خوب قانون جاذبه مشابه است. LOA کار می کند زمانی که شما ذهن خود را قرار داده و اقدامات خود را با هم و این تقاطع به نظر می رسد آلفا نقطه که من آن تماس بگیرید. آن's که در آن تجلی * می گیرد. (آلفا نقطه است't, اصلی, راه, اما اگر شما're کسی است که آن را برای اولین بار اجازه دهید من می دانم آن را اثبات کند و من ممکن است یا نه ممکن است آن را تغییر دهید. (لبخند, چهره, اینجا, اگر این Facebook. )

پس شما چطور ذهن و عمل برای ایجاد یک جلوه? و نه فقط هر تجلی; یکی از شما می گویند شما می خواهید. (به این معنا که اگر شما واقعا می دانید آنچه شما می خواهید. این کمک می کند تا به آن را می دانم. اکثر مردمی که مورد سوال متوجه آنها don't واقعا می دانم.)

در اینجا's ضرب المثلی و انتظار می رود لیست چگونه به's, با توضیحات:

  • شما نیاز به پیش بینی برای به دست آوردن یک تصویر و یا یک احساس برای آنچه در آن است شما می گویند شما می خواهید. و همین't let me و یا هر کسی که سعی کنید به تعیین که برای شما. گاهی اوقات تجارت و یا به خوبی در نظر گرفته شده معلمان / نویسندگان می گویند چیزی شبیه “Don't فقط برای چیزهای مادی. پایین که's نه آنچه شما واقعا می خواهید.” چگونه جهنم را می دانند, سوگند ملایمی? اگر شما می خواهید پول و یا محل سکونت در جزایر که آنها می گویند در غیر این صورت ؟ بنابراین اگر آن را's مواد ،
  • شما باید در نظر بگیرید که ممکن است آن را پیچیده تر و یا پیچیده از ملاقات چشم. می گویند چه ؟ آره. گاهی اوقات آنچه ما می خواهیم شامل انواع تاب و چرخش در مواد و / یا عرصه معنوی را مورد هدف خود را. و اگر آن را می تواند صدمه زدن به دیگران در این روند به نوعی انتظار می رود عمده تاخیر. I'm گفت لوا برنده't به شما اجازه می دهد به کسی صدمه دیده است; که's قضاوت تماس بگیرید. اما آن را بسیار دشوار است. فقط گفت.
  • شما نیاز به فکر می کنم هر دو بلند مدت و کوتاه مدت است. می توانید آن را در حالی که برای عناصر در داخل خواسته های خود را به ترتیب خود را. صبر قطعی است فضیلت است. مردم اغلب تا زمانی که تجلی نمی کند اتفاق می افتد در یک ضربان قلب. دارید.
  • مداوم در افکار و اعمال خود را. وجود خواهد داشت موانع با شما بودن مانع عمده. شما باید جسمی و روانی صفات و عادات است که باید یک راه مسدود کردن تظاهر روند. که به خوبی ممکن است بزرگترین دلیل شما به نظر می رسد که مشکل در خود تجلی خواسته ها و اهداف است. به عنوان شما را این همه به عمل آن بلوک را شروع به نشان می دهد خود را و شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه به مقابله با آنها.
  • توسعه یک پوست ضخیم. نه هر کس که در دایره خود را از روابط در حال رفتن به مانند واقعیت رویاهای خود نتایج خود را. اگر شما یک همسر و یا اندک پدر و مادر و یا آزار دهنده, رئیس, همکار, کشیش, بانکدار, شانس هستند که رویاهای خود را ممکن است عبور از مسیرهای با ایشان در راه متضاد. شما ممکن است مجبور به مقابله با برخی از ناامیدی و رد. اگر چه شما می خواهید این است که واقعا آنچه شما می خواهید, شما'll چهره آن است. اما اگر شما متزلزل حتی کمی که ممکن است نشانه آن است که شما don't واقعا آن را می خواهم. شاید آن's مهم تر لطفا به شخص دیگری. که's OK به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید مستقیما در مورد آن.

در نهایت به یاد داشته باشید این:

اعتقاد اغلب می آید در دریبل و قطرات است. ممکن است در حالی که برای شما برای آمدن به شرایط با خود شک و تردید در مورد این همه. و که's یک چیز خوب است. ما don't همیشه می دانم آنچه ما می خواهیم نیست واقعا. به شما به عنوان تمرین این تجلی فرایند آگاهانه فعلی خود را خلق عادات و روابط و تردید پنهان خشم و تلخی و خشم و یا ترس ممکن است به توجه شما. شاید شما فکر't می خواهید به مقابله با آنها. اما برخی از آنها ایستاده در راه خود را خواسته رویاهای خود و به اطراف آنها را دریافت کنید, شما باید با آنها برخورد کند. (وجود دارد's یک قیمت برای همه چیز. حتی چیزهای رایگان است.)

در نهایت سفر خود را به تجلی است که ارزش همه هرج و مرج آن را می توانید ایجاد کنید. پس از همه, شما در حال تکان دادن تا چیز. در حال تغییر است. شما حتی ممکن است متوجه شما نمی خواهید آنچه شما فکر می کنم شما را. و در این فرآیند کشف آنچه شما واقعا می خواهید. که's واقعی جایزه: بدانید که آنچه شما واقعا می خواهید و برای جلوگیری از اتلاف وقت در رویاهای لوله.

آن's کار it's, بازی, it's, شادی برخی از درد (حتی تغییر خوب می تواند استرس زا, راست?), اما در نهایت شما در راننده's صندلی.

شما می توانید هر آنچه می خواهید واقعا, اگر شما مایل به اجازه دهید ذهن دیدار با عمل رویارویی با چالش های انجام کار و درو برداشت!

که's هنگامی که شما'll خود را کشف شخصی آلفا نقطه. از آن نقطه به شما می دانید که چگونه به فاش کردن هر چیزی. جهان را به معنای واقعی کلمه رول در پای خود را در وجد.

و که's هیچ راز!

* * * * تجلی یا تجلی فرایند است که't واقعا چیزی است که شما انجام دقیقا همان است. آن's یک نتیجه. شما در واقع تجلی تمام وقت. خود را در افکار و اعمال و باورها و نیت و تنش های داخلی همه در خدمت به ایجاد تظاهرات. تغییر هر یک یا همه آن چیزهایی که مثبت یا منفی را ایجاد جلوه.

[ad_2]