آبی پوشان فرصت رسیدن به رتبه دوم جدول را از دست دادند

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

دیدار معوقه تیم‌های فوتبال فولادخوزستان و استقلال تهران در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۲۱ امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک تیم میزبان به پایان رسید.

 

علی کریمی، عارف غلامی و فرهاد مجیدی از استقلال در این دیدار با دریافت کارت قرمز داور از زمین و روی نیمکت اخراج شدند.

در این دیدار که بدون حضور تماشاگران برگزار شد، ابتدا استقلال در دقیقه ۱۳ توسط روزبه چشمی به گل رسید، اما موسی کولی بالی در دقیقه ۲۶ این گل را جبران کرد.

پس از ۹ نفره شدن استقلال فولاد بر میزان حملات خود افزود و استقلال هم دست به تعویض زد و دانشگر را از زمین بیرون کشید و فرشید باقری را به زمین فرستاد.

در دقیقه ۸۰ مجتبی نجاریان در یک دو با بازیکن خودی درون محوطه جریمه استقلال صاحب فرصت شد که ضربه محکم این بازیکن پس از برخورد با تیر عمودی دروازه به تور چسبید تا دومین گل سرخپوشان اهوازی به ثمر برسد.

در دقایق باقی مانده بازهم این فولاد بود که صاحب توپ و میدان بود و هر چند استقلال تلاش کرد موقعیت‌هایی را روی دروازه میزبان ایجاد کند، اما این فولاد بود که در آخرین دقیقه تا رسیدن به سومین گل پیش رفت، اما حسینی اجازه باز شدن دروازه را نداد.

فولاد خوزستان با این پیروزی ۳۶ امتیازی شد و در کنار استقلال که این تیم هم ۳۶ امتیازی باقی ماند در رده پنجم قرار گرفت و آبی پوشان همچنان در جایگاه چهارم ایستادند.

[ad_2]

Source link