خانه / دکوراسیون / رنگ های تیره در طراحی داخلی خانه

رنگ های تیره در طراحی داخلی خانه

خانه هایی که در طراحی داخلی آن ها از رنگ های تیره استفاده شده است دارای فضای دراماتیک می باشند. که توسط نورهای کم موجود در فضا روشنی ملایم و آرامش بخشی ایجاد می شود. در این خانه از ترکیب رنگ های قهوه ای،خاکستری و رنگ مسی برای لوازم استفاده شده است.

مبل قهوه ای با طرح کاشی سیاه دیوار ترکیب مناسبی ایجاد نموده.طراحی دیوار بزرگ در نشیمن توسط نورهای که بالا دیوار تعبیه شده به وضوح قابل مشهاده است،هر چراغ فقط قسمت خودش را روشن میکند و بقیه قسمت های دیوار تاریک باقی می ماند و باعث ایجاد سایه روشن بر روی آن می شود.انتخاب این سبک نورپردازی باعث ایجاد محیطی مناسب برای سینما خانگی می شود.صفحه نمایش پروژکتور از یک شکاف موجو در سقف،به طرز جادویی،پایین می آید.

هنگامی که مشغول صرف غذا هستید نیز می توانید از دیدن فیلم بر پروژکتور لذت ببرید.

پشت مبل،میز ناهارخوری و آشپزخانه ای که با سنگ مرمر سیاه جلوه یافته قرار دارد،انتخاب این سنگ باعث ایجاد زیبایی منحصر به فرد و هماهنگی با سایر اجزا شده.کفپوش اجرا شده از طریق حفظ نور،باعث تعادل در محیط تاریک شده و سایه ی مناسبی برای رنگ مشکی ایجاد کرده است.یک قفسه برای نگهداشتن گیاهان داخل خانه طراحی شده است.دوسایز بزرگ آویز تمام طول میزناهارخوری را در برگفته است.برای روشن شدن فضا،از ظروف سفید استفاده شده است.رنگ خاکستری روی دیوار باعث ایجاد کنتراست زیبایی با رنگ مشکی آشپزخانه شده است.۳ صندلی در کنار جزیره آشپزخانه قرار داده شده.

تحریریه دکوبوم

منبع:www.home-designing.com

 


لينک منبع

درباره ی linkmaster110

همچنین ببینید

۳۶ مدل چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی [در سال جدید]

یکی از مهم ترین بخش خانه سرویس بهداشتی است. که وجود آن در همه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *