خانه / دکوراسیون / نمای ساختمان اداری با ۳۰ طرح متفاوت

نمای ساختمان اداری با ۳۰ طرح متفاوتخلاقیت کلیدی است که همواره راه برای ابتکار، نوآوری و تجدد فراهم می کند. خلاقیت در معماری نمای ساختمان اداری باعث می شود تا یک نمای خارق العاده در کنار سایر نماهای تکراری داشته باشید.

نمای ساختمان اداری با ۳۰ طرح متفاوت و جذاب

بیشتر ما انسان علی رغم اینکه از تکرار بیزاریم اما حاضر نیستیم برای تغییر یک سبک دکوراسیون یا معماری خلاقیت به خرج دهیم. بنابراین به طرح و نماهای تکراری رضایت می دهیم. نمای ساختمان اداری ولو با تغییرات اندکی در سطح یک شهر مانند هم ساخته می شود. این درحالی است که ما برای طراحی نمای ساختمان ایده های متفاوت و منحصر به فردی داریم.
 همان طور که می دانید نمای ساختمان اداری و نمای تجاری نسبت به سایر نماها اهمیت زیادی دارد. استفاده از یک نمای خاص و متفاوت و در عین حال زیبا و شکیل، در جایگاه و شان یک ساختمان اداری اهمیت زیادی دارد.

قطعاً صاحبان مشاغل گوناگون زمانی که در محیط کار خود اقدام به فعالیت می کنند، موارد مناسبی را برای انتخاب نما و ساختمان در نظر می گیرند.

ساختمان با نمایی شیک
 نمای شیک ساختمان
طراحی شیک نمای ساختمان

نکات ضروری در انتخاب نمای ساختمان اداری

در انتخاب یک محیط اداری، علاوه بر موقعیت و منطقه دفتر کار، مساحت و ابعاد آن مجتمع نیز در نظر گرفته می شود. با وجود همه این ها، یکی از مهم ترین پارامترها، انتخاب جایگاه و منزلت مناسب برای یک مجتمع اداری است.

برای ایجاد این منزلت، اولین پارامتری که مورد توجه قرار می گیرد، نما و ویژگی های بصری آن ساختمان است. به همین علت در لیست متفاوت ترین نماهای شهری، تعدادی از ساختمان های اداری با ویژگی های منحصر به فرد ویژه وجود دارند.

اگر برای ایجاد این نما از نماهای کلیشه ای و تکراری استفاده کنیم، باید به آینده نامعلوم مجتمع خود نیز رضایت دهیم.

دیزاین فوق العاده نمای ساختمان
دیزاین ظریف نمای ساختمان
دیزاین زیبای نمای اداری ساختمان
طراحی شیک نمای ساختمان
طراحی لاکچری نمای ساختمان
طراحی متفاوت نمای ساختمان اداری
نمای خاص ساختمان ادارینمای ایده آل ساختمان اداری
ساختمان اداری با نمای لاکچری
ایده دیگر استفاده از نمای رومی برای ساختمان است. این نما به عظمت و هیبت ساختمان شما کمک می کند. البته هارمونی و هماهنگی نمای ساختمان نیز باید با ساختمان های اطراف و محیط پیرامون در نظر گرفته شود.

شما باید این نما را به شکل برجسته تر از نماهای اطراف نشان دهید اما این بدان معنی نیست که هماهنگی میان ساختمان های شهر را بشکنید و نظم را برهم بزنید. چون در این صورت ساختمان اداری شما به یک ساختمان ناهنجار تبدیل خواهد شد.

لينک منبع

درباره ی linkmaster110

همچنین ببینید

ویژگی های مبل کلاسیک که هنگام خرید بایستی به آن‌ها توجه داشت

مبل‌های کلاسیک از جمله سبک‌های محبوب مبلمان در بین خانواده‌های ایرانی به حساب می‌آیند که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *